Usługi stolarskie

Usługi stolarskie - cięcie

Wykonujemy usługi cięcia płyt laminowanych różnych grubości. Posiadamy piłę panelową najnowszej generacji firmy HOLZ-HER umożliwiającą precyzyjne i bardzo dokładne wykonanie usługi stolarskiej. Maszyna ta przekonuje szerokim pakietem wydajności dla efektywnego i precyzyjnego rozkroju materiałów płytowych. Materiał w trakcie całego procesu cięcia dociśnięty jest belką na całej długości do stołu roboczego. Stół roboczy wyposażony jest w nadmuch powietrza co sprawia, że w trakcie obróbki spod materiału usuwane są wszelkie zabrudzenia, które powstają w trakcie cięcia. Piła panelowa pozwala docinać płyty w stosie (maksymalnie 3 szt) przez co w przypadku powtarzających się cięć proces ulega znacznemu skróceniu przy zachowaniu wysokiej jakości. Oprogramowanie piły pozwala na doskonałą optymalizację parametrów rozkrojowych, co skutkuje znacznymi oszczędnościami zużywanego materiału.

Usługi stolarskie - okleinowanie płyt

Do oklejania ciętych wąskich krawędzi płyt stosujemy różne grubości i rozmiary obrzeży zarówno ABS jak i PCV. Oklejanie wykonujemy na oklejarce firmy HOLZ-HER Auriga Sprint. Zastosowanie frezów wstępnych powoduje zniwelowanie wszelkich mikroodprysków, które przy obróbce laminatów mogą wystąpić. Cykliny płaskie na końcu procesu oklejania sprawiają, że przyklejone obrzeże idealnie licuje się z powierzchnią elementu oklejanego. Różne prędkości posuwu transportera (od 10 do 18 m/min) pozwalają tak dobrać parametry obróbki, aby materiał po oklejeniu charakteryzował się najwyższą możliwą jakością. Precyzyjny agregat do nakładania kleju pozwala na idealne doklejenie obrzeża bez nadmiernego dozowania kleju co ma niebagatelne znaczenie w ocenie estetyki wykonanego oklejania.

Usługi stolarskie - frezowanie, obróbka CNC, nawiercanie otworów, wycinanie kształtów

Do obróbki kształtowej używamy wielofunkcyjnego centrum obróbczego firmy HOLZ-HER. Maszyna sterowana numerycznie pozwala na zachowanie powtarzalności wykonywanego elementu gwarantując jednocześnie precyzję wykonania. Duży zasób narzędzi sprawia, że istnieje możliwość wykonania niemal dowolnego kształtu elementu np. mebli biurowych mając na uwadze coraz bardziej wymagające wzornictwo przemysłowe. Programy, przy pomocy których wykonywane są zamawiane elementy są przechowywane w pamięci maszyny przez co nawet po dłuższym czasie jesteśmy w stanie odtworzyć element w 100% odwzorowujący jego pierwowzór. Duże pole obróbki (3200 mm x 1400mm) gwarantuje szerokie możliwości wymiarowe obrabianego materiału. Jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać otwory pod sprzęt AGD w blatach mebli kuchennych oraz ich połączenie na zacięcie bezlistwowe.

zakres usług firmy MebloMax

Cięcie
Okleinowanie płyt
Frezowanie
Obróbka cnc
Nawiercanie otworów
Wycinanie kształtów
Sprzedaż hurtowa mebli

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.