Wycena i zamówienie

WYCENA
Ceny mebli na wymiar są ustalane indywidualnie, dla każdej realizacji z osobna. Trudno jest wykonać jeden ścisły cennik który mógłby określić wartość każdej możliwej konfiguracji mebli. Jest to spowodowane tym, iż meble na wymiar wykonuje się z wielu materiałów, a każdy z nich może spowodować zmianę ostatecznej ceny w dość dużym zakresie.

UMOWA
Po zatwierdzeniu naszej oferty pokażemy Ci wszystkie wzorniki wybranych materiałów i ustalimy wszystkie szczegóły. Jeśli zaakceptujesz projekt podpiszemy umowę, ustalimy termin montażu i przystąpimy do realizacji zamówienia. Jeżeli nie zrobiliśmy tego wcześniej, przyjedziemy również na dokładny pomiar pomieszczenia.

ZADATEK
Zadatek na materiały wynosi 30% wartości zamówienia i jest pobierany w chwili podpisywania umowy. Kolejna część jest płatna w momencie przywiezienia/odbioru mebli, natomiast ostatnia część kwoty pobierana jest po montażu mebli.

MONTAŻ
Czas oczekiwania na meble to od 3 do 8 tygodni w zależności od tego jakie zostaną użyte materiały. Po tym czasie przywieziemy i zamontujemy wszystkie meble w czasie 1-3 dni.

WARUNKI GWARANCJI
Na wykonane produkty udzielamy dwuletniego okresu gwarancyjnego od daty sprzedaży.

Przy produkcji i montażu mebli dochowujemy należytej staranności by gotowy produkt zgodny był z zamówieniem oraz wykonany przy zastosowaniu sztuki meblowej powszechnie uznawanej za właściwą.

Jako producent nie odpowiadamy za wady i uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego użytkowania oraz konserwacji mebli. W szczególności dotyczy to działania nadmiernie wysokich temperatur przekraczających wytrzymałość termiczną materiału oraz zbyt wysokiego poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Klient jest zobowiązany do sprawdzenia towaru niezwłocznie po jego zakupie. Reklamacje dotyczące zarysowań lub uszkodzeń mechanicznych zgłaszane w późniejszym terminie nie będą uwzględniane jako zasadne.

Ze względu na uwarunkowania technologiczne oraz specyfikę materiałów (płyta laminowana, płyta fornirowana, MDF lakierowany) dopuszczalnym jest wystąpienie na powierzchni 1 m2 elementu wgnieceń lub wysklepień oraz mikrowykruszeń o średnicy do 2 mm i wysokości/głębokości do 0,3 mm ilości 3 szt.

Weryfikacji powierzchni elementów należy dokonywać wzrokowo wg metodyki określonej w Polskiej Normie PN-F-06001-3:1994, w następującym brzmieniu: „powierzchnie oceniane powinny być w takim położeniu, w jakim znajdują się w meblu w trakcie prawidłowego użytkowania, jasno oświetlone światłem równomiernie rozproszonym. Oceniający powinien patrzeć okiem nieuzbrojonym na powierzchnię z odległości użytkowej, tj. od 0,5 do 1,0 m pod dowolnym kątem. Zaleca się aby oceniający w trakcie oceny zmieniał kąt pod jakim ogląda powierzchnię (element pozostaje nieruchomy). Wpływ na końcowy wynik oceny mogą mieć tylko wady widoczne przy zachowaniu opisanych warunków”. Reklamacji nie podlegają elementy meblowe, których stan wskazuje na nadmierne działanie wody lub wilgoci.

Do czyszczenia i konserwacji powierzchni mebli nie należy używać detergentów o silnym działaniu powierzchniowym oraz płynów i past zawierających mieszankę ścierną. Czyszczenie i konserwacja powinno odbywać się przy użyciu miękkich ściereczek z mikrofibry przy udziale łagodnych środków czyszczących.

Elementy meblowe wykonane z akrylu bądź płyty w połysku (HIGH Gloss, MIRROR Glos) zabezpieczone są folią ochronną, którą można usunąć dopiero po zamontowaniu mebli. Zaleca się aby przez co najmniej 7 dni po zdjęciu folii nie czyścić i nie przecierać mebli.

zakres usług firmy MebloMax

Cięcie
Okleinowanie płyt
Frezowanie
Obróbka cnc
Nawiercanie otworów
Wycinanie kształtów
Sprzedaż hurtowa mebli

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.